Program for SUNDdag 2014

Skrevet af den 23 maj, 2014 i Ikke kategoriseret | 0 kommentarer

Program for SUNDdag 2014

Vi er på SUNDdag nu klar med programmet for det kommende SUNDdag-event d. 1. juni 2014

Hele arrangementet er ganske GRATIS.

Du får bl.a. mulighed for at møde Bubber og Eskild Ebbesen. Tag familie, venner og kollegaer under armen, og hiv dem med til en sjov og SUND dag. 

Programmet kan ses herunder.

PROGRAM

Bispetorv

11.30 Åbningstale af Poul Lundsgaard Bak

12.00 Foredrag m/Eskild Ebbesen

13.00 Kris Herman & Lucas King spiller op

14.00 Foredrag m/Bubber

14.45 Kris Herman og Lucas King spiller op

 

GRATIS FITNESS HOLD

Store Torv

10.45 Taekwondo (30 min)

11.30 FLOW (45 min)

12.15 ATTACK (45 min)

13.00 ZUMBA (45 min)

13.45 COMBAT (45 min)

14.30 Taekwondo (30 min)

15.00 JAM (45 min)

Tilføj en kommentar

Din e-mail-adresse vil ikke blive offentliggjort. Krævede felter er markeret med *

Disse HTML koder og attributter er tilladte: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>